trarendeku
  • 0 414 215 37 33
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Nokta Reklamcılık

Fevzi KAV - Ahmet KAV

Nokta Reklamcılık, Şanlıurfa ilinde 1987 yılında kuruldu. Nokta Reklam,  Şanlıurfa'nın en eski reklam ajansları arasındadır. Zaman içinde bölgenin, halkın ve  firmaların güvenini kazanmış bir işletmedir.  Nokta Reklamcılık, 1987 yılından günümüze güven, disiplin ve istikrarla hizmet veren bir firmadır. Firmamız, reklam sektöründe geniş ürün yelpazesi, profesyonel hizmet anlayışı ve kalitesiyle, sektörünün önde gelen kuruluşları arasındadır. 
Nokta Reklamcılık Çalışma hayatına

– Kaliteli ürün,
– Karşılıklı güven
– Zamanında teslimat

Prensiplerini kazandırmıştır.  Firmamız  olarak aluminyum tabela, neon & kutu harf, dijital baskı, vinil cephe giydirmeleri, totem tabela, yol totemleri, display ürünler, yönlendirme tabelaları ve led tabelalar, dijital baskı, ofset baskı, promosyon ürünleri, okul ürünleri, trafik işaret ve levhaları yapmaktayız. Ayrıca web tasarımı, grafik tasarımı ve sosyal medya danışmanlığı da yapmaktayız.

Nokta Reklamcılık, bir reklam ajansının sahip olması gereken tüm ekipmanlara sahiptir. Bizler ürünlerin hem tasarımını, hem de baskısını almaktayız. Matbaamız, Şanlıurfa'nın en büyük ve en modern matbaasıdır. Sanayi sitesinde bulunan atölyemizde tüm hizmet kollarımızda oluşturduğumuz ürünlerin her boyutta baskısını almaktayız.

1987 yılından bu yana bizden alışveriş yapan müşterilerimize, bizden maddi-manevi desteğini esirgemeyen siz değerli dostlarımıza teşekkür ederiz. Sizler sayesinde bugünlere geldik. Nokta Reklam olarak çizgimizi hiçbir zaman bozmayıp sizlere hizmet etmeyi bir yaşam şekli olarak seçtik. Bu uğurda da devam edeceğiz.
Saygılarımızla
Nokta Reklam Yönetim
Image
Image

ADRESİMİZ

Sırrın Recep Tayyip Erdoğan Bul. 164/53 Haliliye/Şanlıurfa
noktareklamcilik@hotmail.com
0 414 215 37 33
0 544 764 80 84
001
002
003
004
005
006
007
008

SOSYAL MEDYA

Paylaş

Web Sitemizi Sosyal Medyada Paylaşarak Birçok Kişiye Duyurabilirsiniz.

© 2024 Nokta Reklam Ajansı, Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım Nokta Reklam
WhatsApp Telefon Hattımız