trarendeku
  • 0 414 215 37 33
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bayrak Flama İmalat ve Satışı

Nokta Reklam olarak Şanlıurfa ilinin en büyük bayrak imalatçısıyız. Şanlıurfa resmi kurumların büyük bölümü bayrak/flama ihtiyaçlarını ajansımızdan temin etmektedir. 
Nokta Reklamcılık olarak ürettiğimiz bayrak ve flamaları en kaliteli malzemelerden üretmekteyiz. Nokta Reklamcılığın 30 yıllık firma mazisinde hiçbir müşterisini mağdur etmemiştir. 

FLAMA NEDİR?
Flama İmalatı olarak günümüzde her evde ve her yerde bulunması gereken ürünlerin başında bayraklar geliyor. Çünkü bayraklar milli birlikteliği ve beraberliği genç nesillere aşılayan en güçlü sembollerden biri oluyor. Milli ruhu hissetmek isteyenlerin ellerinden düşürmeyeceği bayrakları üreten firmamız Flama İmalatı ve Satışı ise kaliteli üretimleri ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Sopalı bayrak, bez bayrak ve flama bayrak gibi çeşitli alanlarda hizmet veren adresimizden sizlerde istediğiniz türde bayrak alabilirsiniz. Tamamen kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan bayraklarımız hatasız bir şekilde hazırlandığı gibi uzun ömürlü bir kullanım da sunmaktadır. İstenilen boyutlarda sopası bulunan flamalarımız kolay kullanımı ve her yere kolaylıkla götürebilir olmasından dolayı tercih edilmektedir.

Flama İmalatı

Yıllardır flama imalatını yapan Nokta Reklam, kaliteli malzeme ve özel işçilikle , gününde teslimat ve uygun fiyatlarıyla müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Tüm ürünlerimizde kullandığımız ana ve ek malzemeleri kaliteli malzemelerden seçiyoruz. Kaliteli üretim firmamızın değişmez ilkesidir. Yapmış olduğumuz işler bir sonraki işimiz için referansı olacak nitelikte olup müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Belirli bir müşteri potansiyeline sahip olup resmi kurum ve kuruluşlara, yerel yönetim birimlerine, siyasi partilere, sendikalara ve özel şirketlere bayrak ve reklam imalatı konusunda hizmet veriyoruz.

FLAMA İMALATI ŞANLIURFA
Flama İmalatı, dijital baskı makinelerinde bez üzerine uygulanan çoğaltım yöntemidir. Baskıya hazırlanan görseller, dijital baskı makinesine uygun olan programlar aracılığı ile baskı işleminden geçilir. Yapılan baskı sonrasında, kuruma süresi beklenir. Daha sonra baskıya, gün ışığından etkilenmemesi ve daha dayanıklı olması için yüzey koruması uygulanır. Bu işlemlerin ardından kullanıma hazır hele getirilir. Yapılan bu işlemlerde baskı makinelerinin kaliteli ve yüksek çözünürlüklü olması, oldukça önemli ve gereklidir.

ŞANLIURFA FLAMA İMALATI FİYATLARI
Bayrak, Türk Bayrağı, flama bayrak, reklam bayrakları, Yelken ve olta bayrağı, L tipi ve sade Plaj bayrakları, dubalı bayraklar, kırlangıç ve sade flamalar, masa bayrağı, reklam bayrakları, makam bayrakları, Atatürk posterleri olan bayraklar, okul flamaları, yabancı ülke bayrakları, sopalı bayraklar, süs bayrakları ve flamaları, roll up’ lar, xx-banner’ lar, bez branda afişler, bez takvimler, parti bayrakları gibi birçok çeşide sahiptir. İstemiş olduğunuz bayrak tipi ve ölçülerini belirledikten sonra talep formu üzerinden yada iletişim sayfamızda bulunan bilgilerimizi kullanarak siparişlerinizi temin edebilirsiniz.
Image
Image
Image
Image

ADRESİMİZ

Sarayönü Cd. 57 B,  PTT Sarayönü Şubesi Karşısı Oruç İşhanı Eyyübiye/ŞANLIURFA
info@noktareklamcilik.com
0 414 215 37 33
0 544 764 80 84
001
002
003
004
005
006
007
008

SOSYAL MEDYA

Paylaş

Web Sitemizi Sosyal Medyada Paylaşarak Birçok Kişiye Duyurabilirsiniz.

© 2024 Nokta Reklam Ajansı, Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım Nokta Reklam
WhatsApp Telefon Hattımız