trarendeku
  • 0 414 215 37 33
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Nokta

Nokta

Nokta Reklam MEB Okullarına Verilen Bayraklardan Örnekler

Nokta Reklam Ajansı olarak okullarımız için ihtiaç duyulan etkinlik köşeleri, Atatürk Köşeleri, şefef köşeleri, belirli gün ve haftalar köşeleri, Türk Büyükleri, Bayrak çeşitleri ile okullarımızın ihtiyaç duyduğu tüm baskı/tasarım araçlarını imal etmekteyiz. Bizlere sıpariş veren okulumuzun tek bir telefonu ile arşivimizdeki binlerce görselden sizin için en uygun olanını tasarlamaktayız.
Şanlıurfa okullarının yüzde 90'ından fazlası baskı ve tasarım işlerini Nokta Reklam'a yaptırmaktadır. Nokta Reklam olarak Şanlıurfa ilinde eğitime en çok destek veren kurumuz.

Şanlıurfa Nokta Reklam Ajansı olarak Şanlıurfa ilindeki reklam sektörünün yüzde ellisinden fazlasına hakimiz. Aynı kararlılıkla yönettiğimiz ajansımızı ileriye taşıyoruz.

09 Ağustos 2019

Promosyon Kupa

Promosyon Kupa Nokta Reklamcılık

Promosyon Takvim Ürünleri

09 Ağustos 2019

Promosyon Para Kabı

Nokta Reklamcılık Promosyon Para Kabı

09 Ağustos 2019

Ajanda Defter Setleri

Nokta Reklamcılık Ajanda Defter Setleri

09 Ağustos 2019

Ajanda Ürünleri

Nokta Reklamcılık Ajanda Ürünleri

Google Levha Çalışması Nokta Reklam tarafından yapılmıştır. Reklam işlerinizde Nokta Reklamı kullandığınız için teşekkür ederiz.

Akınsoft Pirinç Levha Çalışması Nokta Reklam tarafından yapılmıştır. Reklam işlerinizde Nokta Reklamı kullandığınız için teşekkür ederiz.

© 2020 Nokta Reklam Ajansı, Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım Nokta Reklam
WhatsApp Telefon Hattımız